Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by gti on Вто 29 Апр 2008, 16:53

А вие можете ли да си претставите живота без мъж до себе си?А без деца?Живота на хората направили другия избор си мисля,че не е напразен?А замисляли ли сте се ,че всички ние го осмисля ме с децата?

gti
любител
любител

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by cveti555 on Вто 29 Апр 2008, 17:08

За хората,които не са се женили не мисля нищо различно.Който иска сключва брак,който не иска не сключва.Нищо нередно не виждам! А за тези ,които не ИСКАТ да имат деца,за да не им се развали рахатлъка(познавям някои) ,не искам да ги обсъждам!
За мен това са паразити които мислят само за собствения г.з!
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by mamazavinagi on Вто 29 Апр 2008, 18:39

@cveti555 написа:За хората,които не са се женили не мисля нищо различно.Който иска сключва брак,който не иска не сключва.Нищо нередно не виждам! А за тези ,които не ИСКАТ да имат деца,за да не им се развали рахатлъка(познавям някои) ,не искам да ги обсъждам!
Е това е и моето мнение. Как да се изкажа кажи ми, като все ме изпреварваш, а мислим еднакво. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях

Последната промяна е направена от Admin на Чет 01 Май 2008, 23:36; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by desimon on Вто 29 Апр 2008, 20:26

аз нямам брак но от 1990г. сме заедно е по принцип искам да съм булка ама........
desimon
упорит
упорит

Писане by Schatzе on Вто 29 Апр 2008, 21:22

Аз също не исках да се женя, и да правя сватба, ама я направихме. Не че съжелявам... Голяма усмивка
Всеки има право на избор. Нали?

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by cveti555 on Сря 30 Апр 2008, 08:41

Admin написа:
@cveti555 написа:За хората,които не са се женили не мисля нищо различно.Който иска сключва брак,който не иска не сключва.Нищо нередно не виждам! А за тези ,които не ИСКАТ да имат деца,за да не им се развали рахатлъка(познавям някои) ,не искам да ги обсъждам!
Е това е и моето мнение. Как да се изкажа кажи ми, кото все ме изпреварваш, а мислим еднакво. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях

Aми какво да правя като не мога да се въздържам! Ами не знам Ами не знам Ами не знам
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by mavi on Чет 01 Май 2008, 23:32

За нен няма значение дали хората са женени или не.
Мисля,че социалния статус не определя човека. Усмивка

mavi
Администратор
Администратор

Писане by Cveti789 on Чет 15 Май 2008, 10:53

всеки има право на собствен избор с брак или без брак
аз мично съм за,ама това си е мое мнение
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by Dani on Чет 15 Май 2008, 10:55

Напълно подкрепям това мнение.

Dani
Администратор
Администратор

Писане by teqnstal on Съб 17 Май 2008, 00:35

@mavi написа:За нен няма значение дали хората са женени или не.
Много добре казано.
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by iva on Съб 17 Май 2008, 07:38

Мисля че gti ни питаше за хората които не създават семейства Хммм Поне аз така разбрах въпроса ,ане дали сключваме брак.Онова за паразитите според мен е много вярно,пък и хората са социални същества ,нали?Не мога да си представя цял живот като се прибера "у дома" да няма с кого да се гушна или сдърпам Усмивка , да си поговоря просто,а може и да помълчим заедно Срам ме е ...
iva
любител
любител

Писане by gti on Съб 17 Май 2008, 12:20

@iva написа:Мисля че gti ни питаше за хората които не създават семейства Хммм Поне аз така разбрах въпроса ,ане дали сключваме брак.Онова за паразитите според мен е много вярно,пък и хората са социални същества ,нали?Не мога да си представя цял живот като се прибера "у дома" да няма с кого да се гушна или сдърпам Усмивка , да си поговоря просто,а може и да помълчим заедно Срам ме е ...
Точно,не всички сме призвани да бъдем родители ,а аз лично не осъждам тези,които намират друг смисъЛ за живот никак, ама никак не

gti
любител
любител

Писане by teqnstal on Пет 23 Май 2008, 00:42

Според мен брака не е гледна точка всеки сам прави своя избор.А е по важно какво си създал след като имаш човек до теб независимо дали ти е законен съпруг или не.Дали си създал поколение на какво си го научил изградило ли се е като личност и много други работи.Това за мен е важно.
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by Гост on Чет 29 Май 2008, 18:31

Самотният човек е нещастен, независимо дали някога би го признал. Не сме създадени да бъдем сами и е тъжно да не оставиш някой след себе си и така да осъществиш мечтата за безсмъртие на човека. Плаче ми се
Що се отнася до брака: няма лошо да се живее без брак, то май стана и модерно, но аз си мисля, че като отказваш да направиш връзката си официална, всъщност си оставяш вратичка за бягство. Да ти е по-лесно, ако решиш да си събереш багажа и да хванеш пътя. Излиза, че мисълта за предстоящата раздяла е по-силна от любовта към партньора. А в истинската любов винаги има доза идеализъм и дори малко глупост. Иначе е проза... Тъжен

Гост
Гост

Писане by Гост on Чет 29 Май 2008, 21:45

Аз също не оправдавам хората, които не създават семейства и деца. Вярно е, че всеки има право на собствен избор, но един ден теб няма да те има на този свят и какво ще остане след теб............. Скоро гледах едно итервю с Лили Иванова, която каза, че не съжалява, че не е създала семейство, защото е пожертвала това в името на кариерата си и сега била най-великата певица на България. Е, това честно да ви кажа не го разбирам - не могат ли да се съчетаят двете неша - трябва ли да се лишаваш от едно, за да успееш в друго. Аз съм на мнение, че ако не си създал поне едно дете в живота си, за какво всъщност си живял - да ядеш, да пиеш и да............ ходиш до тоалетната.

Гост
Гост

Писане by Lindzi on Нед 30 Авг 2009, 13:00

Не съдя хората по това дали са семейни или не, дали имат брак, деца.
Всеки сам си гради живота, щастието и семейството.
Познавам двойки, които са женени, но нямат деца, не защото не искат, а защото немогат. Едната двойка осиновиха и се промениха - някак си се успокоиха. Другата - си взеха домашен любимец - куче. Те са се примирили че немогат да имат деца, но не смятат и да осиновят, защото жената е на мнение, че Господ сам е решил кой може да отгледа и кой не - дете. А и тя няма семейство да й помогат, освен това й откриха болест, която не се лекува и живее ден за ден.
Други приятелки, искат брак, но мъжете им са на мнение, че семейство не се гради с подпис, и щом се обичат и живеят заедно, друго не им е нужно.
Дори при брака, човек пак може да си иде - отговорността е друго нещо.
Аз лично сключих брак, това не беше на въпрос - за мен е нормално, че когато искаш да се обвържеш с някого и да създадеш семейство, се прави и сватба. Това е незабривим момент и за двама ни. Голям купон падна.
Мои приятелки, които вече са минали под венчило, и са разведени, са съгласни отново на съжителство без брак, защото са минали през всичко това.
Друг вид са свободните хора, които силно желаят половинка, но не могат да я срещнат. Ами сега??? Не че не искат, а не са срещнали подходящият човек. Бога ми - като са сами, не означа че мислят само за собственият си г.з, но разбира се ако не положат и минимални количества, птичето на любовта, няма да им кацне само на рамото. Ама има и загубени хора, те заради своята срамежливост, ще си останат цял живот моми и ергени.
А тези, като ЛИЛИ ИВанова - тях не коментирам. Макар че жената и тя може да е имала неща в живота си, за които ние не знаем, така че неможем да съдим никой за действията и постъпките му.
Всеки гради съдбата и живота си!
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by vilijov on Пон 28 Сеп 2009, 00:19

Щастливци!!!
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by mimi281977 on Вто 29 Сеп 2009, 13:56

еми,аз съм от тези,който никога,не са се женели,и по-добре сам,отколкото със лоша компания
mimi281977
форум-фен
форум-фен

Писане by techii76 on Пон 02 Ное 2009, 17:22

За хората който са сами в живота просто не са срещна ли своята половинка . И много тъжно ми става за тях . Особенно за мъжете .
Защото сама жена винаги може да си роди едно детенце и пак ще си има семейство.
techii76
любител
любител

Писане by деси on Пон 02 Ное 2009, 17:32

@teqnstal написа:
Много добре казано.

Подкрепям с две ръце. Намигане

Администратор

Писане by silvenaiv on Вто 17 Ное 2009, 08:42

аз също нямам сключен брак, но на този етап от живота и не искам да имам...не ,че като всяко малко момиче не съм мечтала да бъда булка..., но така се стекоха обстоятелствата
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by Mery2105 on Вто 17 Ное 2009, 19:16

Всеки в собственния си живот сам прави своя избор......и както има една умна мисъл.....човек дори и добре да живее се жени ....или пък е необходимото зло .....има си своите плюсове и минуси но все пак за мен е хуваво когато има вечер при кой и за какво да се пребереш у дома
Mery2105
упорит
упорит

Писане by lady sibel on Вто 26 Апр 2011, 15:08

Не мисля,че аз съм човека,който може да съди останалите относно създаването на деца,изграждането на семейство.Но мисля,че не са много щастливи,щом нямаш на кого да се опреш в труден момент.Та нали затова е семейното огнище,но това си е въпрос на личен избор.
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by feniks on Сря 04 Май 2011, 13:43

Мисля,че социалния статус не определя човека.
И аз това мисля.
feniks
любител
любител

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото