Вие завиждате ли?

Go down

Вие завиждате ли?

Писане by mamazavinagi on Пет 13 Юни 2008, 10:09

Ако да благородно или ..... Усмивка
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Вие завиждате ли?

Писане by Bubsi on Пет 13 Юни 2008, 11:24

Хммм, Благородно или не завистта си е завист.....и аз като всеки нормален човек завиждам, но не защото ти имаш нещо което аз искам или ми харесва..ами просто защото аз нямам възможността да го постигна..например де. Завиждам на хората, които имат възможността само да постигнат много неща в живота си , без да разчитат на някого...но не злобея в никакъв случай!
Понякога просто се ядосвам, когато някои хора имат ценни неща, които не заслужават (например деца..), а други - не могат да имат този дар...а го заслужават... Плаче ми се
Bubsi
упорит
упорит

Писане by Schatzе on Пон 16 Юни 2008, 08:34

Като всеки нормален човек и при мен се проявява този порок. Но в никакъв случай не завиждам с омраза. Благородно си завиждам и толкова. Голяма усмивка

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by cveti555 on Пон 16 Юни 2008, 13:09

По скоро съм изпитвала благородна завист! И то не точно завист,ами едно такова хубаво чувство на радост за друг.Особено ако знам ,че това,което е постигнал,го е постигнал с труд,ум,съобразителност и предприемчивост!
На такива хора много се кефя и им желая още постижения! Който си може го може! Не трябва да се завижда.По добре е да стремим да постигнем нещо ,отколкото само да стоим ,да се тюхкаме и да оплюваме другите.
Но като не ни стига пипето за тая работа,трябва да се примирим и да оставим тези ,които могат ,да вървят напред!
Като не можеш да помогнеш,по добре не пречи!
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by Lindzi on Пон 07 Сеп 2009, 13:49

@Bubsi написа:Хммм, Благородно или не завистта си е завист.....и аз като всеки нормален човек завиждам, но не защото ти имаш нещо което аз искам или ми харесва..ами просто защото аз нямам възможността да го постигна..например де. Завиждам на хората, които имат възможността само да постигнат много неща в живота си, без да разчитат на някого...но не злобея в никакъв случай!
Понякога просто се ядосвам, когато някои хора имат ценни неща, които не заслужават (например деца..), а други - не могат да имат този дар...а го заслужават... Плаче ми се

alex1701 написа:Като всеки нормален човек и при мен се проявява този порок. Но в никакъв случай не завиждам с омраза. Благородно си завиждам и толкова. Голяма усмивка

Тези две мнения се покриват с моето.
Някои хора завиждат, но спират до там - а не си правят труд, да научат, как този човек е стигнал до успеха, не се поставят на негово място, а виждат само крайният резултат. Такива хора, с кол да ги риниш - завистниците.
А тези, които ти се радват от сърце - са истинските. И аз съм от тях.
Срам ме е
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by vilijov on Пон 28 Сеп 2009, 00:13

Завиждам благородно! Ако е нещо ....незнам,ей така,ако ми допадне,знам ли,как точно да го опиша...
Иначе не!
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by iletoili on Сря 14 Окт 2009, 15:48

НЕ НЕ ЗАВИЖДАМ НЯМА ЗА КАКВО
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by g-gimova on Сря 04 Ное 2009, 17:12

не Razz
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Cveti789 on Сря 04 Ное 2009, 17:14

alex1701 написа:Като всеки нормален човек и при мен се проявява този порок. Но в никакъв случай не завиждам с омраза. Благородно си завиждам и толкова.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by Гост on Сря 04 Ное 2009, 17:19

Завистта си е зависист и изобщо не го разбирам това понятие благородна .Да се радваш за успеха на някого е едно,а да завиждаш съвсем друго.И,ако не правите разлика значи аз не съм нормална,защото наистина не завиждам!

Гост
Гост

Писане by pumpal21 on Вто 27 Юли 2010, 19:54

by Сладка мама on Сря 04 Ное 2009, 18:19
Завистта си е зависист и изобщо не го разбирам това понятие благородна .Да се радваш за успеха на някого е едно,а да завиждаш съвсем друго.И,ако не правите разлика значи аз не съм нормална,защото наистина не завиждам!

Напълно съм съгласна с теб.И аз бих казала,че по-скоро се радвам,отколкото да завиждам.

Глобален Модератор

Писане by lady sibel on Пет 30 Юли 2010, 16:10

Има ли човек,който нито веднъж не е завидял на ближния си.Аз лично смятам,че няма.И при мен е имало ситуация на завист,която черта не я понасям.Е,не съм завистлива де,нека всеки има всичко,което пожелае.
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by iletoili on Пет 06 Авг 2010, 15:05

Радвам се на хората ,които са успели по един или друг начин
в живота,на тези ,които са направили от нищото -нещо .
Възхищавам се,на по- благородните,на по-умните и по-можещите от мен.
достоен си
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото