Писна ми...

Go down

Re: Писна ми...

Писане by Dani on Съб 19 Апр 2008, 13:40

Ох,писна ми моя все да е болен Плаче ми се

Dani
Администратор
Администратор

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by mamazavinagi on Чет 24 Апр 2008, 17:14

По принцип ми е писнало да виждам у хората тяхното безразличие и егоизъм. Не харесвам такива вглъбени в себе си и живеещи единствено собственият си живот, без да ги касае нищо случващо се около тях.
Писнало ми е също и от хората, които всячески се опитват да застъпят другите без дори да има логична причина за това.
Писнало ми е и от вечното оплакване на някой хора, коти не си мърдат пръста, за да подобрят своето благосъстояние, а само седят и мрънкат.
Ох от толкова неща ми е писнало, че книга мога да напиша, ама това едва ли ще промени фактите- разни хора, разни идеали. Ние да сме живи и здрави и нашите семейства и децата, пък на тези от, които ни е писнало ..... - айде и те да са живи и здрави. Голяма усмивка
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Schatzе on Нед 27 Апр 2008, 09:15

никак, ама никак не Много, ама много ми е писнало от хората, които се правят на хитреци. От егоизма и безочието. От това, че много рядко хората се замислят, дали ще обидят или наранят някого заради своето его. Хммм Писна ми от интригантите. Писна ми от дребнавостите. Писна ми от хора, които са единаци. Мислещи само за своята облага.
Писна ми все да съм от добрата страна. Май ще стана и аз лоша вече... По тиквата

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by cveti555 on Пет 30 Яну 2009, 11:25

Писна ми да ме правят на глупачка! И то ме направиха съвсем скоро на такава! И то не кой да е , а екипа на един от най-големите вестници за обяви: "Позвънете"
Та влизам аз в сайта им и искам да си прочета днешните обяви. Обаче за да ги четете днешните,трябва да пуснете едно есесмесче -0,60лв.да четете един ден и 2,40лв да четете цяла седмица!
Пускам есесмеса,като най-голямата балъчка,регистрирам се в сайта и чакам чинно по имейла потвърждение,та да си активирам акаунта.
Да ама не! Минават 24 часа и аз решавам да ги питам по имейла ,аджеба дали ще чета днешни обяви или не?
Започна една безумна кореспонденция цели три дни. Те ми искат потребителското име и телефона,аз ги пращам,а те пишат че не са ги получили!
И така цяла седмица!
Вече не пиша защото ми е обидно! Не им прави чест арогантното им поведение спрямо такива тъпи овце,като мен.
Ако не могат да поддържат такава услуга,като он-лайн четене,защо я предлагат?
Дано повече хора прочетат поста ми,че да намалеем заблудените!
Е от това ми писна! От всички цинични простаци,които де хранят от човешката глупост!
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by papi on Пет 30 Яну 2009, 13:58

Цвете, не се отчайвай бе мила- не свикна ли, че живеем в АБСУРДИСТАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Прегръщам те силно и не го мисли това.
papi
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Писане by lady sibel on Съб 31 Юли 2010, 16:29

Писна ми от лицемерни хора,от егоизъм.Писна ми от простащина и безпаричие,все недостигане,немотия.Работите отиват все към по-зле...
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by iletoili on Съб 31 Юли 2010, 23:21

by lady sibel on Съб 31 Юли 2010, 16:29

Писна ми от лицемерни хора,от егоизъм.Писна ми от простащина и безпаричие,все недостигане,немотия.Работите отиват все към по-зле...

и аз това казвам.. Cool
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото