Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Страница 1 от 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

heart Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi on Пон 16 Яну 2012, 10:25

Горещо кафе

Събудих се със мисъл за кафе,
но още слънцето навън не грее.
Във нежна мекота от кадифе
дали е спряло... и ще закъснее.

Ще го почакам. Може би и ти
ще дойдеш с него тази сутрин рано.
Ще те помоля тихо - остани,
кафето да изпием с тебе само.

Със сънена усмивка на лице,
несресана, без грим... ще те посрещна
със две димящи чаши във ръце,
пълни с кафе - ухаещо, горещо.

Ще е без захар, много ще горчи,
но ние ще го подсладим с надежда -
погaли ли ме слънцето с лъчи,
във твоите очи да се оглеждам.

Сълза от обич искам да съм в тях,
желана и жадувана с години...
Кафето ли? Не може да е грях!
Ще го оставим бавно да изстине...

Последната промяна е направена от Lindzi на Пон 16 Яну 2012, 10:30; мнението е било променяно общо 1 път
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni on Пон 16 Яну 2012, 10:29

Чудна темичка,Бени!

Моето юначе е на градина вече,аз си изчистих и след малко излизам на разходка с моята дружка
А късния следобед съм на гимнастика
От мен приятен и усмихнат ден!

styyni
властелина на форума
властелина на форума

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi on Пон 16 Яну 2012, 10:38

Здравейте!

Аз съм вече на работа, тук пече чудно слънце, макар че е студено. Заведох Лазар на училище, малко ме притеснява, че сутринта се оплака от болки в главата.
Събота правих охлювчета, риба и чорба по рецепта на Маги, но с малкоо промени - без ориз (иначе е супа), краднах хубавата идея рибата да я слагам в тензух и така не се наложи да прецедя бульона и задължително сложих любимата ни подправка лющян (девисил), правих и пържена рибка попчета и сафрид. Приятели ни се обадиха да ходим на кафе, но беше много студено и не ми се водеше Лазар на вън, а у дома - нямаше как че е пренаселено и отложихме, те миналата седмица бяха и днес пак ще идват за да посрещнат един мъртвец на Летището и ще пият кафе с Драгича.
А вчера правих кифлички със сирене и станаха чуднии, като рогчета.

Силв, честита ти шестица, да вадиш още много, много. На каква тема беше презентацията?

Цвети, те децата май незнаят какво искат, стига само и само да се наложат и си играят с нас, както им дойде. Лазар например, сега иска значка на Бен 10 или Хълк, а често напоследък вадим снимки на героите му от фотото и албум има вече.

Стъни, приятна разходка, как е Бобсъна? Поздрави на сестра ти, как е тя? Твори ли още чудеса, ако има снимки, сложи нейни произведения да им се любуваме.

Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by styyni on Пон 16 Яну 2012, 10:55

Стъни,
приятна разходка, как е Бобсъна? Поздрави на сестра ти, как е тя? Твори
ли още чудеса, ако има снимки, сложи нейни произведения да им се
любуваме.
Боби е добре,ходи си на детска градина,не иска да се прибира и почти всеки път реве
Многоо му харесва в градината....

Тони и Рая,снощи бяха у нас,децата подивяха,играха и после всеки по къщите си
Тони си работи,твори красоти,но мен не ме огрява
Рая,и тя си ходи на градина,доколкото подразбрах ще бъде до май месец на градина и на есен предучилищна в у-щето в което ще бъде първи клас

Сега ставам,че ми цвъннаха да се стягам,доскоро момичета

styyni
властелина на форума
властелина на форума

Писане by Lindzi on Пон 16 Яну 2012, 11:07

Бай и хубава разходка :) Да са здрави и диви - пък ние ще ги слушаме. А за някой празник и теб ще те огрее
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Cveti789 on Пон 16 Яну 2012, 14:42

Туцки честита нова темичка.Радвам се че сте добре.Ники е на градина,всеки път ме кара първи да го взимам.но обикновенно към 5 часа го прибирам.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by Lindzi on Пон 16 Яну 2012, 17:22

Оффф, ей сега привърших с попълването на отчетите, но с една мъничка частица чее, хората ми дават на части, на части информация...отивам да търся значка на Зоро а на вас приятна вечер момичета.
Цвети, право е детето че иска у дома - аз го взимах също в 17 ч навремето, защото учителките казаха че до тогава имат занимания и да не прекъсваме учебния процес.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by silvenaiv on Пон 16 Яну 2012, 20:25

Привет туцки...
Честита нова темичка и от мен...
При нас е адски студено времето днес ..Особенно сега-вечерта .. Навън сигурно е минус 10... А сутринта го дават -15...
Днес имах много работа, глава цял ден не съм вдигнала..Даже и на обяд не съм излизала....
Децата ги прибра баща им от училище. Днес са учили да разпознават парите и са изрязвали едни хартиени левчета от математиката. Цяла вечер се играе на магазин у дома...Едно пазаруване е....Немога да заредя със стоки импровизирания магазин и да наслагм цени на стоките...
Сега ще погледаме ТВ и ще лягаме...
Оставям ви и вас с пожелание за спокойно нощ...

silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by Lindzi on Вто 17 Яну 2012, 07:46

Добро утро,

Силв може и да е студено, но за сметка на това имате снежец, а при нас какво е - сух студ на кутийки .

Отправяме се сега по направления, училище, работа и за мъжлето - свобода у дома.

Усмихнат ден.

Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Cveti789 on Вто 17 Яну 2012, 19:24

Добър вечер милички,наистина е много студено сух студ,дано сняг завали.Ние вечеряхме,след малко ще ходя да се къпя.Николай нещо си играе.Лека вечер и честит имен ден на всички.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by silvenaiv on Вто 17 Яну 2012, 21:59

Децата вече са по леглата..Аз също отивам да се къпя и в леглото....

И днес е много студено при нас Сега е -11 на вън..
Днес майка ми и баща ми идваха да си подновяват личните документи и взеха децата от училище по-рано към 15,00ч. Пак са забърсали дребни подаръчета...
На работата пак имаше доста задължения и днес.. Тези дни все така ще да е ..Сега кандидатстваме за сключване на договор със Здравната каса и е пълна лудница...Документи..документи...

Пък и нали скоро е деня на родилната помощ...Днес приготвяхме покани, поздравителни адреси...Абе все задачи...
Лека нощ..и приятни сънища...

silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by Lindzi on Сря 18 Яну 2012, 07:17

Добро утро с пожелание за спокоен ден.

Сутринта направих пица, още снощи замесих тесто и сега мъжете похапват сладко-сладко и след малко заминаваме.
До по-късничко.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Lindzi on Чет 19 Яну 2012, 09:25

Добро утро,

Честит празник на Мави, много да си щастлива мила приятелко, много обич и красота около теб, и детски смях да има винаги у дома.
Наздраве!

Снощи по поръчка на мъжлето правих кекс "Зебра", а сутринта закуска - мекици и странджанки - това са ни филийките с кайма (в Бургас така ги наричаме).

Сега започвам със задачките, вчера в училището на Зоро имах презентация, мина прекрасно, и искат отново да им гостувам другата седмица,а на вас хубав ден.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by cveteto on Чет 19 Яну 2012, 16:28

Привет дами!

Бени поздравления за темичката а и стихотворението много ми хареса!
Студа е навсякъде. Тук духа отвратитерно и днес в 14:30 шефа ни освободи половината да си ходим че няма работа, другата половина останаха следващия път ще е сменим.
И Ники обожава да ходи на градина днес заранта макар че ме ядоса но.....това си е нормално. Снощи имахме гости и дивяха с тяхното детенцеи заранта не му се ставаше.
Иначе всичко по старо му.
По късно пак ще ви навестя!

Глобален Модератор

Писане by Cveti789 on Чет 19 Яну 2012, 18:23

Туцки как сте,как сте.Ние сме добре баща ми ни беше на гости днес.Мен не боли корема.Ники тука къща си прави.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by Lindzi on Съб 21 Яну 2012, 12:52

Здравейте мацки,

тук вали много силно и ситно, и така ще е целият ден, но вятър за сега няма. Аз съм на работа и работя върху отчета, който сега се преглежда от началството, чакам останалите справки да ми донесат и да приключа, но май-май няма още такива изгледи.

Днес е и Бабин ден.
Много здраве, пожелавам на всички, които го празнуват.

Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Cveti789 on Нед 22 Яну 2012, 17:47

Добър вечер момичета,как сте.Моя Ники нещо се разкашля днес,дадох му превантивни мерки. . .Преди малко ходи и му взех 2 чифта маратонки и едни сандалки от спортдиректа.Сега е при свекето.
Бени честит ви сняг.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by Lindzi on Пон 23 Яну 2012, 08:49

Добро утро,

вече съм на работа, закарах Зоро на уще и му взех английският език, че искахме да учим вчера, той го забравил в училище. Снощи до късно правихме часовник на картон, че имали по математика да изрежат от сборника, но търсих, търсих и не намерих и викам чакай да не остане човекът без часовник и му направихме - днес ще го учат, Зоро има два детски, но носи този на дядо си, и знае почти всички часове без малко.

Много усмивки. Снегът се стопи, но Зоро донаситан се наигра на снега и направи снежковци.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Cveti789 on Пон 23 Яну 2012, 19:10

[i]Как сте милички,ние сме болни с кашлица и висока Т.Докторката ни даде хомеопатия,но аз му давам сипорче Мукоплант.От днес си има джип с дистанционно от чичо му.Целувки на всички.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by mamita69 on Пон 23 Яну 2012, 20:41

Здравейте и от мен момичета,аз не съм на работа и все си мисля,че имам много свободно време,а немога да се добера до компа.Никол е здравичка за сега,ходим в събота или неделя на куклен театър.А другата седмица ще ходим да се записваме на балет или акробатика/за сега сме си избрали "баралина"/но като отидем на място ще разберем.Лека вечер момичета!
mamita69
начинаещ
начинаещ

Писане by Lindzi on Вто 24 Яну 2012, 09:29

Добро утро,

Дани прекрасно е това което сте решили, спортът е здраве, аз съм за децата да тренират каквото и да е, но разбира се да ходят и с желание.

Лазар е много щастлив от айкидото, и вече с всяка тренировка става все по-трудно, но пък и забавно и се гордее много когато усвоява добре нещата.

Куклените театри са прекрасни и аз водя детето, но обикновено на премиери, които са прекрасни.

Много усмивки момичета.

Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by mamita69 on Вто 24 Яну 2012, 11:10

Привет момичета,
права си Lindzi,спорта е хубаво нещо,сега като се постопли ще я водя и на плуване/това го иска най-много/,поне знам че не я карам насила.Сега трябва да се приготвя и да отида да я взема от занималнята,днес ще моделираме с пластелин и ще правим къщичка от картон Хихихи .Ето така ми минават дните!Хубав и спорен вторник ви пожелавам,и да са здрави дечицата!!!
mamita69
начинаещ
начинаещ

Писане by Lindzi on Вто 24 Яну 2012, 13:48

Мерси, Дани снимай после вашите произведения, имаме такава темичка, може там да ги показвате, хубаво е че се занимавате с нещо образователно.
Плуването за мен е най-хубавият спорт, и Лазар иска, но или напролет или на морето :)
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Lindzi on Сря 25 Яну 2012, 13:46

КАК СТЕ НАРОДЕЕЕЕЕЕЕЕ?

ТУК ВАЛИ ОТ СУТРИНТА, А РАБОТАТА СЕ ЛЕЕ, ПОТ НА ТАЛАЗИИ....

Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото