Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Страница 6 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 on Нед 04 Мар 2012, 07:46

Стефи много се радва че Дени е добре вече,ние вчера бяхме на рожден ден на едно момиченце от групата,прекарахме си чудно.Днес се очертава да е хубаво времето.Лек ден милички:*
Cveti789
Модератор
Модератор

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 on Чет 08 Мар 2012, 07:36

Добро утро мили момичета, с това ви пожелавам хубав ден,и винаги да сте желани и обичани жени!!!
mamita69
начинаещ
начинаещ

Писане by pumpal21 on Чет 08 Мар 2012, 18:38

Мили момичета,
от все сърце ви желая всичкото щастие на земята

Бъдете живи и здрави!

Глобален Модератор

Писане by silvenaiv on Чет 08 Мар 2012, 19:12

Честит 8-ми март на всички готини мацки от форумаа.....

Весело да си изкарате празника..!!!
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by styyni on Пон 12 Мар 2012, 07:21

Добро утро!
Заповядайте момичета,днес имам повод да Ви почерпя
Боби е рожденник и става на 5г.

Следобеда като го взема от детска градина ще празнуваме в детския кът в Мола
Взех почерпка за детската градина да си празнува със групата
Мъжлето ми замина на 01.03.и сме самички,но ще се справим някакси
За първи път изтърва рожденния ден на Боби,но няма как така се случи тая година

Пожелавам Ви прекрасен и усмихнат ден!

styyni
властелина на форума
властелина на форума

Писане by mamita69 on Вто 13 Мар 2012, 08:05

Стъни,да ти е живо и здраво момченцето да ти носи много радост,че и да те поядосва по някога /иначе как ще ни побелеят косите/.И нашият татко като при вас,тази година няма да го има за рождените ни дни,ще си дойде за нова година/ако не се случи нещо друго/.А на всички пожелавам хубав и слънчев ден!!!
mamita69
начинаещ
начинаещ

Писане by cveteto on Вто 13 Мар 2012, 21:18

Здравейте момичета!
Стънка честит рожденник на патерица да ти е жив и здрав Бобсъна много да те радва и лудее !
Аз какво да ви кажа откъде да започна незнам.
На 07.03 беше тържеството в градината по случай 8-ми март и на сутринта на празника Ники се събуди с температура.Само тяхната група бяха устискали но уви...Снощи го водих пак при педи че много кашля и е направил бронхит сега пие дурацех, салбутамол и бромхексина на хапчета по простата причина че бил голям и искал хапчета .
На осми март излязохме с колежки на по чаша вино общо взето скромно беше представянето.
Мен се опита да ме хване грипа но се опрвих за 3 дни като в неделя цял ден спах и бях с температура.
Това е общо взето от мен!
Надявам се всички да сте доБре!
Гушкам ви!

Глобален Модератор

Писане by styyni on Чет 15 Мар 2012, 08:59

Здравейте,момичета!
Благодаря за пожеланията,изкарахме си супер на рождения ден
Боби ми е със Варицела от днеска,Рая го зарази,тя изкара преди седмица,очаквах го така че не съм изненадана
Сега ще си поседим на топло у дома,една седмица,но няма как
Доста мами се губят надявам се всички да сте добре
Пак ще надничам доскоро

styyni
властелина на форума
властелина на форума

Писане by Cveti789 on Чет 15 Мар 2012, 19:03

Стънка честит 5 рожден ден на Боби,пожелавам му да расте здрав и много щастлив.
Няма как лошоче сте самички.
А с варилеца леко да я изкарате.
Ники е добре ,но аз нещо съм хремава.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by styyni on Чет 15 Мар 2012, 19:19

Благодаря ти,Цвети за пожеланията
А за варицелата дано да е изкараме леко,че Рая се поизмъчи милата
Иначе сами се натиснахме да се заразим,че като деца уж по леко е изкарвали
Ние след малко ще вечеряме и мисля днес по раничко да легнем
Ами това е около мен,пак ще надничам

styyni
властелина на форума
властелина на форума

Писане by silvenaiv on Чет 15 Мар 2012, 21:27

Здравейте мамчета....
Стъни, мила да ти е жив и здрав Боби и много много да ви радва....
Тези дни въобще не съм имала време да надникна и съм изтървала....Вярвам сте си изкарали чудно...Ще погледна снимките...
Леко изкарване на шарката...То и ние минахме по този ред....ще отмине и при вас....
Днес и в нас има рожденник.... Карла днес стана на 1 годинка... Правихме и торта...и кучешки бисквитки и саламени пръчици имаше.. Ще покажа снимки...
на осми си изкарах супер...банкетче, танци, песни.....пиене ядене и томбола хубава имаше...абе всичко мина ок...Ще покажа снимки..
На работата ме командироваха за един месец във вътрешно отделение...Техн. секретар е в болничен и да я замествам...Там работа колкото щеш...Епикризи, болнични .....писаници големи....
Децата са добре, ходат на училище и така...Утре е празник на училището им и ще имат тържество в младешкият дом и няма да учат..майка ми ще ги вземе и ще ги води на село...., че аз пък в събота съм на лекции.....Абе програмата е запълнена...
Сега ще ставам да приготвям на Карина дрехи за утре....Пак е с най-дългото стихче....и само тя от техният клас, но.... тя е щастлива....
Лека нощ....от мен..
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by cveteto on Чет 22 Мар 2012, 22:02

Привет дами!

Ники вече е добре днес ходихме на контролен в понеделник е на градина.
От няколко дни сме по улиците то времето страхотно не е за испускане. Аз съм отпуск от сряда че свекърите заминаха на гокти и няма кой да го гледа. Днес излизахме с колежките на по ракия със салата и Ники много ме слуша затова пак ще го водя на барче, това му беше за първи път по дълъг престой.
Утре ще ходим до Силистра на разходка ще отскочим и до киндерланд да видим дали ще ми допадне нещо или ще си поръчам от нета ча Ники иска с дънки да ходи .
Стънка бързо оздравяване на Боби.
Силве как мина тържеството?
Маги Стефи честит празник на града Ви!

Това е от мен отивам да се изкъпя и да лягам!
Цунки на всички!

Глобален Модератор

Писане by silvenaiv on Съб 24 Мар 2012, 19:10

Здравейте, момичета...
Ние сме добре...
Цвете, тържеството е минало много добре...Майка ми е била на него, харесало и е...
Аз днес бях цял ден в София..На лекции..
Децата са на село. Брат ми ги е гледал днес. Утре ще си ги прибера, че майка ми е на работа и без баба си не искат да стоят много много там..Пък и имат приказки да чета...За понеделник трябва да преразкажат кратка приказка по избор....
Пък и Карина е на състезание по БЕЛ във вторник , та малко тестове да порешава трябва.....Абе вече са си ученици, няма как...трябва да поучат в почивните дни...
Днес времето беше разкошно...топло слънчево, а сега заваля дъж при нас..
Приятна вечер ви пожелавам и до скоро....
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by Lindzi on Чет 29 Мар 2012, 17:10

Здравейте дружки,
много време не съм влизала, защото незнам понякога имам такива моменти че не ми се пише никъде, после по едно време са зарибих по игрите във Фейсбук, пиша с приятели или слушам само музика,
на работа ми изгоря моя компютър, и сега съм с един бракма, стара и бавен като костенурка.
Половин месец бях в болница, имах двустранна бронхопневмония, на инжекции и антибиотици, възстановяването беше много тежко, антибиотика който ми дадоха да пия у дома, ме държеше буквално за леглото, с виене на свят, гадене и подкосяване на краката, пих го три дни от общо пет, но пак имаше ефект, сега съм на имуностимулатори от женшен и пчелно млечице, вече съм втори ден на работа и след седмица бачкане, ще заминем на едноседмична почивка във Велинград, за възстановяване и за празниците. На 7ми април ще пътуваме - именния ден на юнака ще го празнуваме попътно и вечерта ще сме на кръчме с приятели които ни уредиха за почивната станция на МВР, че и там е с връзки. И на 17ми обратно ще пътуваме, който има път - да заповяда. И Великден ще сме там, няма да боядисвам яйца
Сега ме е обхванала музата за готвене, още не бях стабилна и правих милинки и бухти, дробчета по рецепта на Маги, станаха вълшебни, мммм - вече са в любими рецепти в рецептурната ми книжка, а тази вечер съм решила да творя картофени кюфтаци с мустаци
На 5 ти април ще е тържеството за Буквите на Лазар, събираха ни по 15 лева за книжка, торта, коронка, сокче, грамота.
Уговорих се с някои родители да съберем и по 5 лева за двете учителки за завършването, че не сме им купували нищо специално и ще бъде страхотно за завършек на учебната година за 24 май.
И вчера съм имала имен ден, аз по принцип знам, но вече явно е прието официално щом го има и по попските книжки, затова ако остане време ще ви почерпя по късно виртуално, че пиша в момента от Експлоръра и тук няма опция за копиране на картинки.
На всички усмивки и приятни вечерни мигове.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Lindzi on Пет 30 Мар 2012, 13:47

Здравейте,
снощи Зоро дойде на работа да ме вземе и се прибрахме всички, попътно пазарихме малко от хранителни стоки и от аптеката взех РИБЧО за Зоро,
после малко учихме за днешният ден. За "Родна стряха" има 6, много хубаво го научи стихчето, а петък му е свободен денят без занимания, събота и неделя вече учим сериозно.
Много се вълнува от предстоящата ваканция, за именния му ден му взехме един герой от Междузвездни войни, намален в Карфур от 25 на 10 лв., мислим и ролери да му купим още.

Стъни, много хубаво че Бобсъна и Рая са изкарали шарката.

На всички мамчета пожелавам много усмивки.

Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by cveteto on Нед 08 Апр 2012, 10:20

Привет дами!
Да почерпя днес е Цветница

При нас всичко по старо му. Ники на градина ние на работа. В петък бяхме на рожден ден на дете отгрупата на Ники. Подарихме му часовник с макуин и чадър с бен тен.
Вчера взех на Ники калциев глюконат че нещо от цъфтящите дървета му текна нослето и кашля като излезе навън дано се разминем само с това.
Бени радвам се че си се оправила а и почивката ще ви се отрази добре на всички чистия въздух мммммммммммм как ти завиждам благородно .
От мен хубав ден на всички!

Глобален Модератор

Писане by styyni on Нед 08 Апр 2012, 19:13

Цвети,да си ни жива и здрава,честит имен ден мила,мерси за почерпката
Бени,радвам се,че си добре мила,почивай си сега и добре сте го решили с почивката
Тука доста е опустяло,хмм
Влизам редовно,но като никой не пиша и си излизам и аз
Лека и спокойна вечер

styyni
властелина на форума
властелина на форума

Писане by mamita69 on Вто 10 Апр 2012, 09:07

Привет момичета,май наистина всички влизаме много рядко тук вече,така е времето се позатопли и сигурно всички сме по разходки flower .И ние така запълваме деня,но сега малката е ваканция и е при нашите на село,а аз бързам да и боядисам стаята и да залепя тапетите на едната стена ,изобщо все нещо измислям да поправям и да ремонтирам/явно съм в такъв период/.Надявам след края на май,като завършат децата да съм по свободна.Може да си организираме едно събиране и да разпуснем малко! dance
Приятна седмица момичета,много усмивки и хубави емоции ви пожелавам!!!
mamita69
начинаещ
начинаещ

Писане by silvenaiv on Чет 12 Апр 2012, 09:22

Добро утро момичета...
След дълго отсъствие ...аз се завръщам..
Имах известно време проблем с комп......и извесно време бях без него...
На работата имах доста работа и нямах време почти за нищо извън службата. Ако имам минута свободно време, гледам да си вадя материали за ученето, че едни задания , едни бизнес проекти имам да правя....
А в къщи всичко е по старуму....Сега с децата сме ваканция... Е аз отпуска де..., но няма начин трябва да се гледаме...Тъкмо малко да почета и да понапиша за предстоящите изпити.
Днес мислим да боядисаме първите червени яйца. Децата нямат търпение...
Сега сервирам по кафе и ви оставям да се насладите на хубавия слънчев ден...
По късно ще надникна пак..

silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by cveteto on Съб 14 Апр 2012, 15:48

Привет дами!
Ники е вече по добре в понеделник го водих на лекар и педи каза че е алергия. Калциевия кглюконат свърши кашлицата спря но нослето продължава да тече и пръскам Куикс софт. Иначе си ходи на градина но в четвъртък са направили забележка на свекъра за сополите и взех бележка че е здрав. Как няма да има сополи като в групата мирише на зюмбюли .
Днес се заклепах с козунаци да видим дали ще станат за първи път ми е стискайте палци.

Глобален Модератор

Писане by silvenaiv on Вто 17 Апр 2012, 21:50

Ехо...момичета как сте? Къде се губите?
Стъни, Маги, Бени..как сте мацки? Как са дечицата ви?
Как са първолаците? Зоро, Гого....Още малко им остана....
Цветета и вие нещо се губите. Как са Никитата...?
Ние сме добре..По- старому. Аз на работа, децата на училище... Те пишат , четата вече и то добре...Тестове решават, задачи, диктовки..
Още мъничко им остана и ваканция....
Хайде оставям ви и отвим да чета, че изпит ме чака...
Лека нощ и приятни сънища...........
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by Cveti789 on Чет 19 Апр 2012, 16:34

Здравейте момичета,тука сме си.Ники го закъса с ушите преди две седмици та ходихме по доктори,капки капем,пие АБ.Сега и тази седмица ще си се гледкаме с детето.Празниците прекарахме на вилата.Това е общо взето.
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by cveteto on Чет 19 Апр 2012, 22:26

Привет дами!
Ние сме добре Никола си скъса новите обувки от тътрене по пръсти просто съм за две седмици и край. Днес му купих едни за 10лв маратонки поне да не мее еяд, за капак на всичко и вътрешните му в дтската издават багажа но още малко и ще му взема крокодилки много са му удабни за лятото.
Аз постигнах голям успех с козунаците станаха чудни.
започнах и диета че нещо кг са ми много почнах 90дневната и утре ми е първи плодов. Не е сложна изобщо за тези 3 дни се стърпях издържах без сладко .
От мен лека и мека!

Глобален Модератор

Писане by silvenaiv on Нед 22 Апр 2012, 18:51

Привет момичета...
И при нас е едно и също....по-старо му...
С вчерашния работен ден, нещо почивката малко ми се вия...Само един ден
Добре , че пак почивни дни идват..
Аз уча и то сериозно .В петък имам изпит-/от Бюрото по труда където курс карах.../. Отделно и за следването уча.Едни задания,едни бизнес проекти ме чакат.
На работата има доста задачки за вършене...
Добре, че сме здрави, децата вървят с кеф на училище, нямат проблеми. Домашните си пишат на занималната...Справят се в училище...Още малко им остана и ваканция
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 6 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото